Міжнародна акціяНовини

У ВЕСТМІНСТЕРСЬКОМУ АБАТСТВІ В ЛОНДОНІ ВІДЗНАЧИЛИ 85-ТІ РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ

Оприлюднено

24 листопада 2018 року у Вестмінстерському абатстві в Лондоні відбулася спеціальна вечірня служба з нагоди 85-тих роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Священики Англіканської, Української греко-католицької та Української автокефальної православної церков відслужили панахиду за невинними жертвами геноциду українського народу.

Посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко поклала вінок до Меморіалу невинних жертв на території Вестмінстерського абатства. 85 дітей-вихованців ПЛАСТу запалили свічки пам’яті.

Комеморативний захід, організований спільно із Союзом Українців у Великій Британії, відвідали також представники британського Парламенту, ділових кіл та значна кількість британців українського походження.

 

А в Парламенті Сполученого Королівства відкрили виставку «Україна 1932-1933. Геноцид голодом», яка розповідає про історію Голодомору, що її повинні знати не лише в Україні, а й в усьому світі. Виставка створена за участі Українського інституту національної пам’яті, Національного музею «Меморіал жертв Голодомору», Міністерства закордонних справ України.

За матеріалами Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *