Міжнародна акціяНовини

У БРАЗИЛІЇ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Оприлюднено

30 вересня 2018 року українська громада Бразилії приєдналася вшанувала пам’ять загиблих у часи Голодомору-геноциду українського народу. 

Міжнародна акція «Запали свічку пам’яті» була проведена в Українському Меморіалі міста Куритіба (штат Парана) за участі Посла України в Бразилії Ростислава Троненка, керівництва українських церков та українських організацій, численних представників місцевої громади, насамперед молоді і дітей, та бразильської громадськості.
Екуменічна поминальна служба була проведена Представниками Української православної та Греко-католицької церков. Під час панахиди всі учасники запалили свічки у пам’ять жертв Голодомору, що загинули трагічною смертю внаслідок злочинної політики комуністичного сталінського режиму та його посіпак.

Для вшанування 85-х роковин Голодомору в Україні, діти – учні суботньої школи імені Лесі Українки та учасники фольклорного колективу «Полтава» зачитали імена 85 померлих дітей зі списків мільйонів загиблих, наданих Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору» у Києві.

На завершення акції було відкрито виставку про «Голодомор», яка постійно експонуватиметься в Українському Меморіалі міста Куритіба.

Поминальні панахиди в рамках акції Світового Конгресу Українців відбулися також в бразильських містах Озаско і Сан Пауло.

За матеріалами Посольства України в Федеративній Республіці Бразилія

Читайте також:

ПАРАГВАЙ ДОЛУЧИВСЯ ДО МІЖНАРОДНОЇ АКЦІЇ «ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ»

У БУЕНОС-АЙРЕСІ ПРОЙШЛА МІЖНАРОДНА АКЦІЯ «ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ»

У НІГЕРІЇ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *