Новини

СТВОРЕНО МАПУ СПОГАДІВ ОЧЕВИДЦІВ ГОЛОДОМОРУ

Громадський активіст, адміністратор української вікіпедії та засновник ініціативи «Переходь на українську» Олександр Іванов створив та опублікував мапу спогадів очевидців Голодомору.

Автор пояснює свою методику роботи над втіленням ідеї: «Я узяв все, що було на Радіо Свобода, Українському тижні, Gazeta.Ua та на ютуб-каналі Golden Lion (це найбільший канал із відеоспогадами про Голодомор) за всі роки».

На мапі можна побачити кілька видів позначок. Кожна із них прив’язана до георгафічної локації, про яку йдеться у спогадах. Іконка кіноплівки: відеоісторія, конверту – текстова історія, фотоапарата – світлини.

 

«Смерть мільйонів людей сприймається як статистика. Історія кожної людини, яка пережила Голодомор, сприймається як трагедія. Витратьте кілька хвилин і подивіться чи почитайте спогади про Голодомор близько до свого населеного пункту», – закликає Олександр Іванов.

Наразі карта містить уже сотні позначок, але це лише початок великої роботи. Існують десятки тисяч спогадів про Голодомор. І всі вони мають бути нанесені на карту.

Просимо усіх долучатися до наповнення. Надсилайте спогади про Голодомор, яких немає на карті на адресу – holodomorgenocide@gmail.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *