Міжнародна акціяНовини

ПАРАГВАЙ ДОЛУЧИВСЯ ДО МІЖНАРОДНОЇ АКЦІЇ «ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ»

Оприлюднено

Сьогодні, 30 вересня 2018 року, українська громада Парагваю приєдналася до Міжнародної акції «Запали свічку пам’яті».

В українських церквах низки міст департаменту Ітапуа на знак вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні були проведені поминальні богослужіння

За ініціативи Почесного консульства України в Республіці Парагвай панахиди за жертвами найбільшої трагедії українського народу ХХ ст. були відслужені в різних парафіях Української греко-католицької церкви та Української автокефальної православної церкви у містах Енкарнасьйон, Альборада, Фрам та ін.

Центральна акція відбулася на площі «Пласа-де-Армас» міста Енкарнасьйон біля пам’ятника жертвам Голодоморів в Україні, розпочавшись служінням спільної поминальної літургії та зверненням до громади Почесного консула України в Республіці Парагвай Андреса Троцюка, який відзначив важливість збереження та відновлення історичної пам’яті про мільйони безвинних жертв Голодомору-геноциду та вшанування цієї дати для всього Українського народу.

У ході акції також були зачитані імена 85 дітей із Київської області, загиблих під час Голодомору 1932-1933 рр., та вшановано їхню пам’ять хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам’ятника жертвам Голодоморів в Україні.

За матеріалами Посольства України в Аргентині

Читайте також:

У Буенос-Айресі пройшла Міжнародна акція «Запали свічку пам’яті»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *