Міжнародна акціяНовини

МІЖНАРОДНА АКЦІЯ «ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ!» ВІДБУЛАСЯ НА КІПРІ

Оприлюднено

21 листопада 2018 року у приміщенні Посольства України в Республіці Кіпр відбувся Вечір пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років в Україні в рамках міжнародної акціі «Запали свічку пам’яті» за участю співробітників Посольства та їхніх родин, представників кіпрської громадськості та української громади Кіпру.

До присутніх звернувся Посол України в Республіці Кіпр Борис Гуменюк, який закцентував увагу учасників на причинах та наслідках для українського народу найбільшої в його історії трагедії – геноциду голодом.

Під сумний передзвін було оголошено імена 85 померлих дітей з родин жителів Вінницької області, десятків із тих мільйонів українських громадян, які постраждали внаслідок злочинної політики комуністичного сталінського режиму, спрямованої на знищення українців як державної нації.

Учасники заходу вшанували пам’ять жертв Голодоморів хвилиною мовчання і запалили свічки. В ході вечора гості ознайомилися з літературою та іншими інформаційними матеріалами про Голодомор українською та грецькою мовами.

Завершилася акція поминальною молитвою за жертвами Голодоморів в Україні, яку виголосив предстоятель Маронітської Церкви Кіпру отець Іосиф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *