Міжнародна акціяНовини

МІЖНАРОДНА АКЦІЯ ДО 85-Х РОКОВИН ГОЛОДОМОРУ «ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ» ВІДБУЛАСЯ В РФ

У Санкт-Петербурзі, Новосибірську, Москві та Єкатеринбурзі вшанували пам’ять загиблих в часи Голодомору українців.

12 вересня 2018 року співробітники Посольства України в Російській Федерації, Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі, Консульства України в Новосибірську, представники Національного культурного центру України у Москві та організацій закордонних українців у РФ взяли участь в акції вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні «Запали свічку пам’яті».

Учасники акції вшанували пам’ять жертв одного з найбільших злочинів в історії людства ХХ століття хвилиною мовчання.

У Москві присутні також ознайомилися з матеріалами фотовиставки «Страчені голодом», що розкривають трагічні сторінки Голодомору та послухали тематичний виступ експерта-історика.

Наступного дня, 13 вересня, до акції долучилися співробітники Консульства України в Єкатеринбурзі, які вшанували пам’ять загиблих, запаливши свічку пам’яті в приміщенні установи біля тематичного стенду. А в Храмі імені Святителя Миколая Чудотворця міста відбулася Панахида за померлими у роки Голодомору.

За матеріалами МЗС

Нагадаємо, що 1 вересня 2018 року в Києві стартувала масштабна Міжнародна акція «Запали свічку пам’яті», яка протягом 85-ти днів проходитиме у 85 куточках світу.

За перебігом акції можна стежити на веб-сторінці «85-ті роковини Голодомору». Тут на інтерактивній мапі світу будуть марковані свічками-позначками міста, де уже відбулися міжнародні вшанування пам’яті жертв Великого голоду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *