Всеукраїнська акція

МАКЕДОНІЯ ВШАНУВАЛА ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ-ГЕНОЦИДУ

15 листопада 2018 року в Скоп’є Посольство України в Македонії та українська громада в Македонії вшанували пам’ять жертв Голодомору-геноциду.

Перед церемонією запалення свічки до учасників заходу звернулася Посол України в Македонії Наталія Задорожнюк , яка розповіла присутнім про мету проведення акції «Запали свічку пам’яті», а також детально поінформувала присутніх «про одну з найтрагічніших і найстрашніших сторінок історії людства – Голодомор 1932-1933 років в Україні».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих.

Після запалення свічок відбувся пам’ятний концерт класичної музики і показ документального фільму про Голодомор.

Всі присутні отримали довідку-листівку про трагічні події 1932-1933 рр. в Україні.

У меморіальному заході взяли участь українці Македонії, представники Уряду РМ, депутати македонського парламенту, представники македонської громадськості, провідних ЗМІ, глави більшості дипломатичних міісій країн ЄС і НАТО, акредитованих в Скоп’є.

Напередодні заходу в провідних македонських виданнях «Слободен печат» та «Плусінфо» вийшли розгорнуті матеріали, присвячені Голодомору 1932-1933 рр. в Україні та заходам Посольства України в Македонії із вшанування жертв цієї страшної трагедії.

15 листопада 2018 року в м.Скоп’є Посольство України в Македонії спільно з українською громадою в Македонії приєдналися…

Опубліковано Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine П'ятниця, 16 листопад 2018 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *