Міжнародна акціяНовини

ЕСТОНІЯ ПРИЄДНАЛАСЯ ДО АКЦІЇ «ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ»

9 листопада 2018 року у Таллінні на площі Свободи – центральній площі міста – біля пам’ятника перемозі Естонії у визвольній боротьбі “Хрест Свободи”, Конгрес українців Естонії та Посольство України в Естонській Республіці провели акцію «Запали свічку пам’яті» на вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років в Україні.

Про це повідомляє офіційне представництво Посольства України в Естонії у фейсбук.

9 листопада у м.Таллінн на центральній площі міста – пл. Свободи біля пам’ятника перемозі Естонії у визвольній боротьбі…

Опубліковано Embassy of Ukraine in the Republic of Estonia П'ятниця, 9 листопад 2018 р.

На початку заходу до його учасників звернулося керівництво Конгресу та Посольства.
Під час акції присутні озвучили імена та прізвища 85-ти українських дітей, які загинули внаслідок Голодомору 1932-1933 років в Україні.
У заході взяли участь співробітники Посольства, українська діаспора Естонії, представники МЗС та Мінкультури Естонії, місцевих політичних та культурологічних кіл, а також акредитованого в Естонії іноземного дипкорпусу.

9 листопада в Таллінні, Естонія, на центральному майдані Вабадузе українці долучилися до міжнародної акції "Запали свічку пам'яті"

9 листопада в Таллінні, Естонії, українці долучилися до міжнародної акції "Запали свічку пам'яті" на центральному майдані Вабадузе на вшанування пам"яті мільйонних жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Опубліковано Ukrainian World Congress – Свiтовий Конґрес Українців Субота, 10 листопад 2018 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *